معرفی شرکت


 

yaran2

Mojdeh Tarabar Intl. Co. Ltd در سال 1374 در تهران تاسیس شد و هدف اصلی آن ارائه خدمات حمل و نقل اقتصادی موثر و قابل اطمینان در عرصه بین المللی می باشد. این شرکت معتبر بین المللی فعالیت خود را در زمینه حمل و نقل و ارائه خدمات با کیفیت فورواردری و لجستیکی در منطقه آغاز کرده و با بهره گیری از امکانات خود و با استفاده از نیروی انسانی متخصص و متعهد و همچنین با بهره گیری از امکانات شرکتهای همکار گروه که در زمینه حمل و نقل بین المللی و خدمات لجستیک فعال می باشند سبب گردیده تا این شرکت در حال حاضر حضوری قوی در زمینه خدمات حمل و نقل بین المللی در منطقه داشته باشد .

 

شرکت حمل و نقل بین المللی مژده ترابر دارای دفاتر نمایندگی و شعب در کلیه گمرکات کشور و به علاوه در کشورهای دیگر برای ارائه خدمات حمل و نقل با کیفیت برای مشتریان عزیز و صاحبان کالا می باشد

شرکت حمل و نقل بین المللی مژده ترابر با بکارگیری تجربه و نیروی انسانی ماهر و با شعار "اعتماد شما سرمایه ماست" ارائه دهنده خدمات حمل و نقل بین المللی مناسب میباشد که شامل انجام تشریفات گمرکی، حمل و نقل کالاهای وارداتی ، صادراتی و کالاهای ترانزیتی سفارش شده توسط مشتریان محترم خود می باشد. به دلیل بهره گیری از  تجربه و سابقه خوب ، این شرکت مبدل به یک نام آشنا و قابل اعتماد در صنعت حمل و نقل کالاهای ترانزیتی در ایران و منطقه گردیده است.

 

اعضای هیئت مدیره شرکت


photo1  aks1  photo

 احد تقی زاده ارجمند

عضو هیئت مدیره

خدیجه تقی زاده ارجمند

مدیر عامل

 اکبر تقی زاده ارجمند


رئیس هیئت مدیره 

 


 You are here: Home درباره ما درباره شرکت مژده ترابر معرفی شرکت مژده ترابر