خدمات حمل و نقل زمینی

zamini1

ايران يكي از كشورهاي وسيع جهان مي باشد و اين پهناوري باعث شده كه ايران از نظر جفرافيايي ويزگيهاي منحصر به فرد خود را داشته باشد.

ايران با كشورهاي ارمنستان،آذربايجان(شامل جمهوري نخجوان) و تركمنستان در شمال،افغانستان و پاكستان در شرق و نیز تركيه و عراق در غرب مرز مشترک دارد.

اين ويزگيهاي فوق سبب ميشود كه در صنعت حمل و نقل از ايران به عنوان پل ارتباطي بين شرق و غرب ياد كنند.

درايران همچون بسياري از كشورهاي جهان شيوه غالب حمل و نقل كه از طريق جاده مي باشد و سهم اين شيوه در جابجايي حمل كالا در درون كشور حدود 85% مي باشد كه اين خود به تنهايي نشانگر اهميت كالا از طريق زميني را نشان مي دهد.

با توجه به پهناور بودن كشورمان حمل و نقل جاده اي بر خلاف بسياري از ديگر رشته ها كه از تمركز نسبي برخوردارند، سازماندهي و نظارت موثر بر اين عامل را با دشواري مواجه ميسازد  ودر نتيجه دقت، همت و تلاش ويزه و بيشتري را مي طلبد.

شركت مژده ترابر با دارا بودن ناوگاني پرتوان از جديدترين و بهترين وسائل نقليه (مطابق با استانداردهاي بين المللي) داراي ارتباطات قوي و به روز شعبات فعال در مبادي ورودي و خروجي ايران، كشورهاي آسيايي و اروپائي جهت تحقق اهداف خود  و حذف عوامل واسطه گري به منظور كاهش هزينه ها آماده ارائه خدمات به بازرگانان محترم مي باشد.

1- حمل كالا به كشورهاي اروپايي،كشورهاي مشترك المنافع،افغانستان،تركيه، سوريه و لبنان

2- حمل به شيوه هاي مختلف (خرده بار- دربست)

3- حمل كالاهاي صادراتي و وارداتي  به مقاصد مذكور

4- ترانزيت داخلي و خارجي از تمام گمركات ايران

5- حمل كالاهاي داخلي به سرتاسر ايران